Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta9) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Text
ku: دەق

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: ok
ku: باشە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
