Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta9) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ
