Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta9) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Filter
mg: Sivana

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
