Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta9) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Images
rw: amashusho

en: Pages
rw: amapaji

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya
