Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta9) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: Pages
si: පිටු

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Error
si: දෝෂය

en: minute
si: මිනිත්තු

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
