Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta9) - en to th translation catalogue (30 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Pages
th: หน้า

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Links
th: ลิงก์

en: None
th: ไม่มี

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Text
th: ข้อความ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: Issue
th: เล่มปี

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Off
th: ปิด

en: Lists
th: รายการ

en: Editor
th: แก้ไข

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: Alert
th: แจ้งเตือน

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: Route name
th: ชื่อเส้นทาง
