Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Submit
mg: Manaiky

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
