Editorial access manager (1.0.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Access control
tr: Erişim denetimi

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Link
tr: Bağlantı

en: Add
tr: Ekle

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Send
tr: Gönder

en: Entity
tr: Nesne

en: Assigned editor
tr: Tanımlanmış editör

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Add more
tr: Ekle

en: Entity types
tr: Varlık tipleri
