Editorial Access Manager (1.1.5) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Access control
id: Kendali akses

en: Enabled
id: Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: Link
id: Tautan

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Entity
id: Entitas

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel
