Editorial Access Manager (1.1.5) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Link
ur: ربط

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Configure
ur: ترتیب

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
