Editorial Access Manager (1.1.6) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Bundle
ne: पोका
