Editorial HTML5 UP (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Page
he: דף

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Up
he: עולה

en: next
he: הבא

en: Navigation
he: ניווט

en: Close
he: סגירה

en: first
he: ראשון

en: previous
he: קודם

en: last
he: אחרון

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Pagination
he: דפדוף

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Top Bar
he: סרגל עליון

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
