Editorial HTML5 UP (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Help
gu: મદદ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Up
gu: ઉપર

en: Close
gu: બંધ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
