Editorial HTML5 UP (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to parent page
ru: На родительскую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Help
ru: Справка

en: Page
ru: Страница

en: Footer
ru: Подвал

en: Up
ru: Вверх

en: next
ru: вперёд

en: Navigation
ru: Навигация

en: Close
ru: Закрыть

en: first
ru: первое

en: previous
ru: предыдущий

en: last
ru: последний

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Primary
ru: Первичный

en: answer
ru: ответ

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Status message
ru: Статус

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Last page
ru: Последняя страница

en: Book traversal links for
ru: Перекрёстные ссылки книги для

en: First page
ru: Первая страница
