Editorial HTML5 UP (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Page
sk: Strana

en: Footer
sk: Päta

en: Up
sk: Hore

en: next
sk: ďalej

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Close
sk: Zatvoriť

en: first
sk: prvé

en: last
sk: koniec

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Primary
sk: Primárny

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: First page
sk: Prvá strana

en: Toggle Dropdown
sk: Prepnutie rozbaľovacieho zoznamu
