Editor.js (2.0.0-beta10) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: List
ar: لائحة

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Code
ar: الكود

en: General
ar: عام

en: Table
ar: جدول

en: Rows
ar: صفوف

en: Tools
ar: الأدوات

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Languages
ar: اللغات

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ar: افصل لواحق الملفات بمسافة أو فاصلة ولا تضع النقطة.

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
ar: تعذر حفظ البيانات لأن الوجهة %destination غير صالحة. قد يكون هذا بسبب استخدام غير سليم لـ file_save() أو غياب حاوية تدفق.

en: Nothing
ar: لا شيء
