Editor.js (2.0.0-beta10) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: List
ur: فہرست

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Code
ur: کوڈ

en: Languages
ur: زبانیں

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
