Editor.js (2.0.0-beta11) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: List
lt: Sąrašas

en: None
lt: Joks

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Custom
lt: Savitas

en: Code
lt: Kodas

en: General
lt: Bendras

en: Table
lt: Lentelė

en: Rows
lt: Eilutės

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Languages
lt: Kalbos

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
lt: Duomenys negali būti išsaugoti, nes paskirties vieta %destination nekorektiška. Tai gali įvykti dėl nekorektiško file_save_data() naudojimo arba trūksta srauto apvalkalo (stream wrapper).

en: Nothing
lt: Nieko
