Editor.js (2.0.2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Value
az: Qiymət

en: List
az: Siyahı

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Custom
az: Seçilmiş

en: General
az: Əsas

en: Table
az: Cədvəl

en: Rows
az: Sıralar

en: Tools
az: Alətlər

en: Languages
az: Dillər

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
