Editor.js (2.0.4) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: מצב

en: Value
he: ערך

en: List
he: רשימה

en: None
he: ללא

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Code
he: קוד

en: General
he: כללי

en: Table
he: טבלה

en: Rows
he: שורות

en: Tools
he: כלים

en: Delimiter
he: מפריד

en: Languages
he: שפות

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
he: יש לרשום את הסיומות בהפרדה של רווח או פסיק, ללא הנקודה המקדימה לסיומת הקובץ.

en: Nothing
he: ללא
