Edu X - Education Drupal 8, 9 Theme (8.0.0) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Body
ja: 本文

en: Content
ja: コンテンツ

en: Support
ja: サポート

en: None
ja: なし

en: Font Size
ja: フォントサイズ

en: Core
ja: コア

en: Layout
ja: レイアウト

en: Components
ja: コンポーネント

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Logo
ja: ロゴ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Comment
ja: コメント

en: Normal
ja: ノーマル

en: General
ja: 全般

en: Button
ja: ボタン

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Style
ja: スタイル

en: Slogan
ja: スローガン

en: Italic
ja: イタリック

en: Uppercase
ja: 大文字

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Lowercase
ja: 小文字

en: Elements
ja: 要素

en: Instagram
ja: インスタグラム
