Edu X - Education Drupal 8, 9 Theme (8.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Logo
ne: ब्याज

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Normal
ne: साधारण
