Edu X - Education Drupal 8, 9 Theme (8.0.8) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
