Edu X - Education Drupal 8, 9 Theme (8.0.8) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Logo
sr: Лого

en: Footer
sr: Подножје

en: Comment
sr: Коментар
