Edu X - Education Drupal 8, 9 Theme (8.0.9) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: General
gu: સામાન્ય

en: Tools
gu: સાધનો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Slogan
gu: સૂત્ર
