Edu X - Education Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (8.0.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Core
ur: کور

en: Logo
ur: لوگو

en: Normal
ur: عمومی
