Eau de Web Theme (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Home
ar: الرئيسية

en: Link
ar: رابط

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Font Size
ar: حجم الخط

en: Region
ar: المنطقة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Style
ar: نمط

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Theme settings
ar: إعدادات السمة

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني

en: Branding
ar: العلامة التجارية
