Eau de Web Theme (2.2.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Value
ur: قیمت

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Region
ur: علاقہ

en: Color
ur: رنگ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں
