Eau de Web Theme (4.1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Link
lt: Nuoroda

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Region
lt: Sritis

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Style
lt: Stilius

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
