Extra Field Suite (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
