Extra Field Suite (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Update
ar: تحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Fields
ar: الحقول

en: Mode
ar: النمط

en: Hidden
ar: مخفي

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Above
ar: أعلاه

en: Context
ar: السياق

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Entity label
ar: عنوان الوحدة

en: Entity form display
ar: عرض استمارة الكيان
