Extra Field Suite (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Update
az: Yeniləmə

en: ID
az: İD

en: Inline
az: Xətdə

en: Field name
az: Sahə adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Mode
az: Rejim

en: Hidden
az: Gizli

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Above
az: Yuxarıda

en: Context
az: Kontekst

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket
