Extra Field Suite (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Mode
lt: Būdas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Above
lt: Virš

en: Context
lt: Kontekstas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Form display
lt: Formas atvaizdavimas
