Ekam - Bloging, news Drupal theme (8.2.1-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: footer
gu: ફૂટર

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક
