Elastic Enterprise Search (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Type
ar: النوع

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: General
ar: عام

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -
