Elastic Enterprise Search (2.0.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Type
ro: Tip

en: Enable
ro: Activare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectaţi-
