Elastic Search (8.x-1.2-beta3) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: user
he: משתמש

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Enabled
he: מופעל

en: error
he: שגיאות

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: Format
he: פורמט

en: Text
he: טקסט

en: node type
he: סוג פריט תוכן

en: Separator
he: מפריד

en: Active
he: פעיל

en: Locale
he: תרגום

en: active
he: פעיל

en: standard
he: סטנדרטי

en: Details
he: פרטים

en: Store
he: חנות

en: node
he: פריט תוכן

en: Integer
he: שלם

en: fields
he: שדות

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Long
he: ארוך

en: Short
he: קצר

en: Object
he: אובייקט

en: Binary
he: בינארי

en: Double
he: להכפיל

en: simple
he: פשוט

en: Float
he: צף

en: Identifier
he: מזהה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Boolean
he: בוליאני

en: Bundle
he: חבילה
