Elastic Search (8.x-1.2-beta3) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: user
lt: narys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: error
lt: klaida

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Format
lt: Formatas

en: Text
lt: Tekstas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Locale
lt: Lokalė

en: active
lt: aktyvus

en: standard
lt: standartinis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Store
lt: Parduotuvė

en: node
lt: mazgas

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: fields
lt: laukeliai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Long
lt: Ilgas

en: Short
lt: Trumpas

en: simple
lt: paprasta

en: Float
lt: Kintantis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Boolean
lt: Loginis

en: Bundle
lt: Paketas
