Elasticsearch Connector (8.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Search
lt: Paieška

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Synonyms
lt: Sinonimai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: OK
lt: Gerai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Plain
lt: Paprastas

en: characters
lt: simboliai

en: Standard
lt: Standartinis

en: Simple
lt: Paprastas

en: Locked
lt: Užrakinta
