Elasticsearch Connector (8.x-7.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (40 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Size
ar: الحجم

en: Search
ar: بحث

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Total
ar: المجموع

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Options
ar: الخيارات

en: Active
ar: نشط

en: Score
ar: الدرجة

en: Is equal to
ar: يساوي

en: Is not equal to
ar: غير مساو لـ

en: OK
ar: موافق

en: Nodes
ar: العقد

en: Basic
ar: الأساسي

en: Info
ar: معلومات

en: Not available
ar: غير متاح

en: Index
ar: الفهرس

en: Hide
ar: إخفاء

en: empty
ar: فارغ

en: Locked
ar: مقفل

en: About
ar: حول

en: Starts with
ar: يبدأ بـ

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Digest
ar: موجز

en: Is empty (NULL)
ar: فارغ (NULL)

en: not empty
ar: غير فارغ

en: Contains any word
ar: يحتوي أي كلمة

en: Contains all words
ar: يحتوي جميع الكلمات

en: has all
ar: يحوي الجميع

en: begins
ar: يبدأ

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Is not empty (NOT NULL)
ar: غير فارغ (NOT NULL)

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
