Elasticsearch Connector (8.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: Options
az: Seçimlər

en: Field name
az: Sahə adı

en: Advanced
az: Əlavə

en: Plain
az: Düz

en: characters
az: personajlar

en: Standard
az: Standart

en: Date range
az: Tarix aralığı

en: Locked
az: Bağlanıb
