Elasticsearch Helper Content (8.0.0) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: File path
az: Fayl yolu

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Path
az: Yol

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Field name
az: Sahə adı

en: Integer
az: Tam

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Language code
az: Dil kodu

en: Keyword
az: Açar söz

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Boolean
az: Məntiq

en: Bundle
az: Paket

en: Strip HTML tags
az: HTML teqlərini ayırın
