Elasticsearch Helper Content (8.0.0) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: File path
hy: Ֆայլի ուղին

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Path
hy: Ուղի

en: Text
hy: Տեքստ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Third party settings
hy: Երրորդ կողմի կարգավորումներ
