Elasticsearch Helper Content (8.0.0) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: File path
ar: مسار الملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: Format
ar: التنسيق

en: Path
ar: المسار

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configure
ar: ضبط

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Integer
ar: عدد صحيح

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Add field
ar: أضف خانة

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Boolean
ar: قيمة منطقية

en: Bundle
ar: الحزمة

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Third party settings
ar: إعدادات الطرف الثالث
