Elasticsearch Helper Content (8.0.0) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: File path
lt: Failo kelias

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Text
lt: Tekstas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Boolean
lt: Loginis

en: Bundle
lt: Paketas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai
