Elasticsearch Helper Index Management (8.0.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Overview
he: סקירה

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Failed
he: נכשל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה
