Elasticsearch Helper Index Management (8.1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: View
az: Görünüş

en: Mode
az: Rejim

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket
