Electra (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer
lt: Poraštė

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Messages
lt: Žinutės

en: Standard
lt: Standartinis

en: General Options
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Light
lt: Šviesi

en: Cover
lt: Viršelis

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
