Electra (8.x-3.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Close
gu: બંધ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Left
gu: ડાબે

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત
