Electra (8.x-3.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Footer
ne: फुटर

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्
